Otsime oma kliendi ettevõttesse

VÕRGUTEENUSTE ADMINISTRAATORIT

TÖÖÜLESANDED:

  • Võrguteenuste planeerimine, loomine ja haldamine;
  • Võrguteenuste vajaduste analüüs, disainimine, integreerimine ja lahenduste juurutamine;
  • Võimalike probleemide ja tõrgete analüüsimine ning lahendamine;
  • Aktiivne suhtlemine klientide ja koostööpartneritega.

NÕUDMISED:

  • Varasem kogemus erinevate võrguteenuste haldamisel (tulemüürid, võrgulülitid, Wifi-seadmed, võrguturbe teenused (IDS, IPS jms);
  • Suurepärane eesti ja inglise keele oskus ning suhtlemisoskus;
  • Huvi täiendada end uute tehnoloogiate vallas ja iseseisvus;
  • Kiire ja professionaalse probleemide lahendamise oskus;
  • Kõige tähtsam – oled meeldiv töökaaslane!

KASUKS TULEB:

  • Sophos, Fortgate, Aruba, Cisco ja Ubiquiti toodete tundmine;
  • Teadmised andmekeskuste võrkudest ja nende integratsioonist erinevate serverteenustega;
  • Teadmised monitooringusüsteemidest.

PAKUME:

  • Võimalust rakendada oma professionaalset kogemust erinevates kaasustes;
  • Motiveerivat töö- ja tulemustasu;
  • Paindlikku ja tulemustele orienteeritud töökeskkonda;
  • Suhtlemist huvitavate klientide ja IT koostööpartneritega üle maailma;
  • Sõbralikku ja koostöövalmis meeskonda.

Kandideerimine: saada oma CV aadressile viivi@cvagent.ee

Lisainfo: telefonil 509 9241

Avaldamise kuupäev: 28.04.2023