ARENDUSJUHTI

TÖÖÜLESANDED:

  • ERP süsteemi juurutamine ettevõttes;
  • Tagab juurutusprotsessi käigus, et majandustarkvara katab kokkuleppelises ulatuses ettevõtte äriprotsessidest tulenevaid vajadusi;
  • Vastutab kõiki äriprotsesse toetavate tarkvarade ja süsteemide arendamise ning haldamise eest;
  • Selgitab välja ettevõtte tarkvaraliste lahenduste vajadused ja otsib võimalikud sobivad pakutavad lahendused, loob ühtse terviksüsteemi;
  • Haldab kasutajate rolle ja õigusi;
  • Osaleb kõikidel lahendustega seotud koolitustel;
  • Viib ise läbi ja vajadusel tellib koolitusi lahenduste kasutajatele;
  • Hoiab koolitusmaterjale ja kasutusjuhendeid pärast projektide lõppu ajakohastena.

NÕUDMISED:

  • Tarkvaraliste lahenduste tundmise ja juurutamise kogemus tootmisettevõttes;
  • Äriprotsesside tundmise kogemus tootmisettevõttes;
  • Kvaliteedijuhtimise alased teadmised, protsesside optimeerimisalased teadmised;
  • Protsesside kirjeldamise ja kaardistamise oskus ja kogemus;
  • Huvi nii protsesside juhtimise kui ka tootmisvaldkonna vastu ning soov ennast pidevalt arendada.

  • Infotehnoloogia alane haridus, varasem kvaliteedijuhtimise-, protsessijuhtimise, süsteemide integreerimise, arendusprojektide juhtimise kogemus.

PAKUME:

  • Võimalust pidevalt arendada oma teadmisi ja oskusi tehes koostööd juhtivate Euroopa toiduainetetööstuse ettevõtetega;
  • Võimalust töötada kiiresti arenevas, edukas ning Baltikumi ühes suurimas tootmisettevõttes;
  • Meeldivat töökeskkonda ja kollektiivi;
  • Konkurentsivõimelist töötasu ja erinevaid ettevõttepoolseid soodustusi.
  • Vajadusel elamispinda Võru linnas, sõidukompensatsiooni või igapäevast transporti Tartu–Võru ja Võru–Tartu suunal.