Otsime oma kliendi ettevõttesse

KVALITEEDIJUHTI

TÖÖÜLESANDED:

  • Ettevõtte kvaliteedialase tegevuse juhtimine ja tootmistegevuses vajalike sertifikaatide uuendamine ning uute standardite juurutamine;
  • Toiduohutuse meeskonna juhtimine ja töö organiseerimine;
  • Toiduohutuse ja kvaliteedijuhtimissüsteemi ajakohastamine ja arendamine (BRC, IFS, RSPO, Rain Forest jt)
  • Dokumendiohje ja kvaliteedikäsiraamatu loomine ja ajakohasena hoidmine;
  • Toodete kvaliteedikontrolli protseduuride väljatöötamine ja rakendamine;
  • Sisemiste toiduohutuse juhtimissüsteemi auditite planeerimine, korraldamine ja järeltegevuste koordineerimine;
  • Tooraine tarnijate hindamise ja riskianalüüsi korraldamine ning auditite läbiviimine;
  • Pakendi märgistuse väljatöötamine;
  • Ettevõtte töötajatele kvaliteedijuhtimissüsteemi koolituste läbiviimine;
  • Klienditagasiside käsitlemise korraldamine ja süsteemi haldamine;
  • Puhastustegevuste planeerimine ja juhtimine.

NÕUDMISED:

  • Toiduainete tehnoloogia-alane kõrgharidus;
  • Töökogemus toiduainetetööstuses kvaliteedijuhina;
  • Kogemus toiduohutuse- ja kvaliteedistandardite rakendamisel;
  • Väga hea eesti keele oskus, inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
  • Heal tasemel arvuti kasutamise oskus;
  • Head koostöö-, planeerimis- ja analüüsioskused. Initsiatiivikus ja iseseisvus.

KASUKS TULEB:

  • Varasem töökogemus toiduainetetööstuses kvaliteedijuhi või -spetsialistina.

PAKUME:

  • Võimalust töötada kiirelt arenevas ettevõttes;
  • Konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu;
  • Kokkuleppel osalist kaugtöö võimalust;
  • Vajadusel elamispinda Võru linnas, sõidukompensatsiooni või igapäevast transporti Tartu–Võru–Tartu suunal.

Kandideerimine: saada oma CV aadressile viivi@cvagent.ee

Lisainfo: telefonil 509 9241

Avaldamise kuupäev: 29.09.2023