TOOTESPETSIALISTI

TÖÖÜLESANDED:

  • Tootealase info ja märgistuse koostamine ning uuendamine;
  • Toodete andmebaaside ning dokumentatsioonide haldamine;
  • Pakendite tehniliste andmete ja tellimuste kooskõlastamine gruppi kuuluvate ettevõtetega;
  • Kliendipõhiste tootespetsifikatsioonide täitmine.

NÕUDMISED:

  • Toiduainete tehnoloogiaalane haridus;
  • Väga hea eesti keele oskus, inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
  • Väga hea arvuti kasutamise oskus sh Exceli kasutamine väga heal tasemel;
  • Initsiatiivikus ja iseseisvus, aja- ja tegevuste planeerimisoskus;
  • Täpsus ja korrektsus.

KASUKS TULEB:

  • Varasem tootespetsialistina töötamise kogemus.

PAKUME:

  • Võimalust töötada kiirelt arenevas ettevõttes;
  • Konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu;
  • Ettevõttesiseseid soodustusi;
  • Vajadusel elamispinda Võru linnas, sõidukompensatsiooni või igapäevast transporti Tartu–Võru–Tartu suunal.