WORDPRESSI/PHP VEEBIARENDAJAT

TÖÖÜLESANDED:

  • Veebilehtede ja -platvormide, kasutajaliideste arendamine ja haldus;
  • Uute veebilehtede loomine ja olemasolevate arendamine eridisainide põhjal;
  • Kvaliteetse ja standarditele vastava koodi kirjutamine;
  • UX/UI loomeprotsessis osalemine;
  • Töömahu adekvaatne hindamine ja lubatud tähtaegadest kinnipidamine;
  • Kliendikohtumistel osalemine.

NÕUDMISED:

  • WordPressi, HTML5, Bootstrap, CSS ja Javascripti tundmine;
  • Vähemalt paariaastane front-end ja back-end arendamise kogemus;
  • Saavutusvajadus ja katsetamisjulgus;
  • Proovid uuesti kui kohe ei õnnestu;
  • Positiivne ellusuhtumine ja soov asju ära teha.

KASUKS TULEB:

  • Varasem töökogemus digiturunduse valdkonnas;
  • Oled kogenud veebiarendaja ja tahaksid saada veelgi paremaks.

PAKUME:

  • Tähendusrikast tööd ja rohelist tuld sinu ambitsioonikatele lahendustele;
  • Ühtsete eesmärkide nimel töötavat meeskonda;
  • Tühjadest regulatsioonidest vaba töökeskkonda;
  • Väärikat põhipalka ja tulemustasu.