Otsime oma kliendi ettevõttesse

ÜLDEHITUSE PROJEKTIJUHTI

TÖÖÜLESANDED:

  • ehitiste projekteerimise, tootmise ja paigaldamise projektide juhtimine;
  • kooskõlastused klientidega;
  • komponentide tellimine;
  • alltöövõtjatega suhtlemine.

NÕUDMISED:

  • ehitusalane kõrgharidus (soovitavalt kutsetunnistusega);
  • vähemalt 5 aastane töökogemus üldehituse projektijuhina;
  • väga heal tasemel inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • projektiplaani koostamise ja jälgimise oskus;
  • AutoCAD’i tundmine;
  • enesekindel, kehtestav, kohusetundlik, meeskonnamängija.

KASUKS TULEB:

  • varasem töötamiskogemus üldehituse projektijuhina;
  • saksa keele oskus.

PAKUME:

  • huvitavaid väljakutseid oma valdkonna ühes edukamas ettevõttes;
  • ambitsioonikaid karjäärivõimalusi ja eneseteostust;
  • rahvusvahelist töökeskkonda, erialamesside külastusi, tarnijate väliskülastusi jms.
  • koolitusprogramme;
  • sportimisvõimalusi.

Tööle asumise koht ja aeg: Pärnu, september 2020

Kandideerimine: saada oma CV aadressile viivi@cvagent.ee

Lisainfo: telefonil 509 9241

Avaldamise kuupäev: 28.07.2020