Otsime oma kliendi ettevõttesse

TOOTMISTÖÖTAJAT

TÖÖÜLESANDED:

  • toodete valmistamine: toorainete ettevalmistamine vastavalt tehnoloogilistele juhenditele, kontrollmõõtmiste teostamine ja tulemuste regisreerimine;
  • tootmisliinide tööprotsesside juhtimine, tehniliste parameetrite tundmine ja tootmisliinide seadistamine vastavalt sortimendile;
  • hügieeni- ja tööohutusnõuete jälgimine;
  • pidev kvaliteedinõuete järgimine.

NÕUDMISED:

  • kohusetundlik ja koostöövalmis;
  • positiivse ellusuhtumisega;
  • valmis juurde õppima uusi oskusi.

KASUKS TULEB:

  • varasem tootmisettevõttes töötamise kogemus.

PAKUME:

  • oskustele vastavat töötasu ja arenguvõimalusi;
  • stabiilset töösuhet oma valdkonna suurimas ettevõttes;
  • ametikohapõhist väljaõpet;
  • kohapealset soodsat toitlustust;
  • ettevõttesiseseid soodustusi omatoodete ostmisel.

Tööle asumise koht ja aeg: Paide, esimesel võimalusel, töö toimub kahes vahetuses

Kandideerimine: saada oma CV aadressile viivi@cvagent.ee

Lisainfo: telefonil 509 9241

Avaldamise kuupäev: 28.07.2020