TEEDEEHITUSE PEAPROJEKTIJUHTI

TÖÖÜLESANDED:

  • Ehitusprojekti ettevalmistamine ja teostamine;
  • Projekti eelarve jälgimine;
  • Objektidega seotud lepinguliste kohustuste täitmine;
  • Hinnapakkumistega tegelemine;
  • Projektimeeskonna loomine ja juhtimine;
  • Suhtlemine tellijate, järelvalvespetsialistide ja alltöövõtjatega;
  • Kogu vajaliku dokumentatsiooni täitmine, lubade hankimine;
  • Kvaliteedi eest vastutamine.

NÕUDMISED:

  • Teedeehituse alane kõrgharidus;
  • Kutsetunnistuse 7 tase;
  • Pingetaluvus, korrektsus ja meeskonnatöö kogemus;
  • Tulemusele orienteeritud, hea suhtleja, finantsalaselt korrektne;
  • Iseseisev oma projekti osas;
  • Autojuhiload.

KASUKS TULEB:

  • Eelnev teedeehituse projektide juhtimise kogemus;
  • AutoCad’i kasutusoskus;
  • Inglise keele oskus.

PAKUME:

  • Väga head töötasu;
  • Ametiautot või kompensatsiooni;
  • Meeskonnakoolitusi ja arenguvõimalusi;
  • Kaasaegseid töövahendeid (arvuti, telefon jms);
  • Sõbralikku ja hästi toimivat meeskonda.