SISSEOSTU- JA TOOTEARENDUSE SPETSIALISTI

TÖÖÜLESANDED:

  • välispartnerite- ja hankijatega suhtlemine;
  • uute toorainete ja tootearenduslahenduste leidmine ja juurutamine;
  • maitse- ja funktsionaalsete segude tootearendus;
  • prognooside koostamine, toorainete sisseost, müügi ja laoseisu jälgimine;
  • tootmise planeerimine, kvaliteedijuhtimine, toiduohutuse tagamine;
  • tehnoloogilise toe pakkumine koostöös tarnijate, müügiesindajate ja klientidega;
  • müügitegevuse assisteerimine.

NÕUDMISED:

  • erialane (valdkonnapõhine) haridus;
  • eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb vene ja saksa keele oskus;
  • varasem töökogemus toiduainete töötlemisega seotud ettevõttes;
  • hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus.

KASUKS TULEB:

  • varasem toorainete sisseostu ja tootearenduse töökogemus;
  • teadmised tootmise planeerimisest ja kvaliteedijuhtimisest.

PAKUME:

  • põnevat ja väljakutseid pakkuvat tööd;
  • eneseteostusvõimalust;
  • regulaarseid välispartnerite poolt korraldatavaid väljaõppeid ja koolitusi;
  • välislähetusi koostööpartnerite juurde ja erialamessidele;
  • konkurentsivõimelist töötasu ja kaasaegseid töötingimusi;
  • ambitsioonikaid kolleege, toredaid ühisüritusi ja väljasõite.