RAKENDUSUURINGUTE SPETSIALISTI

OOTUSED:

  • erialane haridus toiduainete tehnoloogia, keemia, bioloogia, soovitavalt magistrikraadi olemasolu või õpingud;
  • laboratooriumis töötamise kogemus;
  • huvi ja kogemus sensoorse hindamise vastu;
  • enesekindel arvutikasutaja;
  • inglise keele vaba valdamine nii kõnes kui kirjas;
  • kasuks tuleb varasem töökogemus tootearendaja ja/või tehnoloogina
  • valmisolek töötada rahvusvahelises keskkonnas ja erinevate kultuuride esindajatega.

TÖÖÜLESANDED:

  • tootearendus ja rakendusuuringud vastavalt projektidele;
  • koostöö välispartneritega (ülikoolid, ettevõtted);
  • müügi- ja turundusosakonna toetamine vajaduste ja eesmärkide täitmisel;
  • kliendikülastused, rahvusvahelistel messidel osalemine;
  • rahvusvaheline koostöö toorainetehastega.

PAKUME:

  • mitmekülgset ja loomingulist tööd rahvusvahelises ettevõttes;
  • toetavat, positiivset ja kõrgelt motiveeritud töökeskkonda;
  • erinevaid koolitusi, individuaalset arengut, kasvamist koos positsiooniga;
  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • paindlikku tööaega ja kodukontori võimalust.