PROTSESSIJUHTI

TÖÖÜLESANDED:

  • Juhtida ja arendada tehnoloogilist tootmisprotsessi selliselt, et oleks tagatud toodete kvaliteet ning efektiivne materjalide ja tööjõu kasutus;
  • Igapäevaste tehnoloogiliste protsesside ja nende parameetrite jälgimine ja analüüs;
  • Kvaliteedikõrvalekallete juurpõhjuste analüüs ja parendustegevuste algatamine ja läbiviimine;
  • Tööjuhendite vormistamine ja ajakohasena hoidmine;
  • Töötajate juhendamine ja protsessi parendamine;
  • Uute tootearendusideede genereerimine ja elluviimine koostöös väliste partnerite ja ettevõtte teiste osakondadega;
  • Katsetööde läbiviimine uute toodete juurutamisel ja uute materjalide kasutuselevõtul;
  • Uute toormaterjalide ja tehnoloogiate rakendamine;
  • Uute tehnoloogia -ja tootearendusalaste teadmiste kogumine ja tootmisesse rakendamine;
  • Tootearendusalane koostöö väliste partneritega.

NÕUDMISED:

  • Toiduainetetehnoloogia alane haridus- ja varasem töökogemus;
  • Eesti ja inglise keele oskus;
  • Huvi protsesside juhtimise ja tootmisvaldkonna vastu ning soov ennast pidevalt arendada.

KASUKS TULEB:

  • Varasem protsesside juhtimise kogemus.

PAKUME:

  • Võimalust pidevalt arendada oma teadmisi ja oskusi, tehes koostööd juhtivate Euroopa toorainetootjatega toiduainetetööstuse valdkonnast;
  • Võimalust töötada kiiresti arenevas, edukas ning Baltikumi ühes suurimas tootmisettevõttes;
  • Meeldivat töökeskkonda ja kollektiivi;
  • Vajadusel elamispinda Võru linnas, sõidukompensatsiooni või igapäevast transporti Tartu–Võru ja Võru–Tartu suunal;
  • Erinevaid ettevõttepoolseid soodustusi.