Otsime oma rahvusvahelise kliendi ettevõttesse

MÜÜGISPETSIALISTI

TÖÖÜLESANDED:

  • klientide nõustamine ehitusmasinate ostmisel, aktiivne müügitöö;
  • pakkumiste koostamine, edukate müügiläbirääkimiste pidamine;
  • andmebaasi- ja dokumendihaldus;
  • olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine.

NÕUDMISED:

  • kogemus müügitöös ja huvi seadmete, masinate ja tehnika vastu;
  • kiire sisseelamisvõime ja kõrge saavutusvajadus;
  • väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus;
  • eesti, vene ja inglise keele oskus;
  • vilumus kontoritarkvara kasutamisel;
  • iseseisvus, algatus- ja organiseerimisvõime;
  • töökus, täpsus ja professionaalsus.

KASUKS TULEB:

  • varasem tehnikavaldkonna müügitöö kogemus.

PAKUME:

  • huvitavat ja mitmekesist tööd;
  • võimalust töötada rahvusvahelises ettevõttes;
  • koolitusi seadmete ja masinate valdkonnas;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • ametiauto kasutamise võimalust;
  • tööpanusest sõltuvat tasu.

Tööle asumise koht ja aeg: Tartu, september 2020