Otsime oma kliendi ettevõttesse

MÜÜGIJUHTI

TÖÖÜLESANDED:

  • ettevõtte müügitöö planeerimine ja müügiplaani koostamine;
  • sujuv koostöö müügiesindajate ja -sekretäridega;
  • müügimaterjalide ettevalmistamine ja ürituste korraldamine;
  • läbirääkimiste pidamine ja lepingute sõlmimine;
  • müügiaruandlus;
  • kliendiregistri jooksev ajakohastamine.

NÕUDMISED:

  • erialane haridus (keskeri- või kõrgharidus);
  • eesti ja inglise keele oskus;
  • MS Office programmide vilunud kasutaja;
  • kohusetundlik ja vastutusvõimeline;
  • oskus töötada pingelises ja töörohkes olukorras;
  • autojuhiload.

KASUKS TULEB:

  • varasem sama valdkonna töökogemus.

PAKUME:

  • kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid;
  • rõõmsameelset ja toetavat meeskonda;
  • huvitavat ja arendavat tööd;
  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • firmasiseseid soodustusi;
  • lõbusaid ühisüritusi.

Kandideerimine: saada oma CV aadressile viivi@cvagent.ee

Lisainfo: telefonil 509 9241

Avaldamise kuupäev: 24.08.2021