MÜÜGI- JA TURUNDUSJUHTI

TÖÖÜLESANDED:

  • brändidele uue kasvustrateegia loomine ja selle elluviimine läbi targa ning eesmärgipärase müügi- ja turundustegevuse;
  • müügi- ja turunduseesmärkide seadmine ja täitmine;
  • suhete loomine ja arendamine Eesti jaekettide ning teiste suurklientidega;
  • kampaaniate planeerimine, korraldus ja analüüs;
  • sortimendi- ja müügipakkumiste koostamine ja läbirääkimine;
  • suhtlemine tootjatega.

NÕUDMISED:

  • eelnev vähemalt 2-aastane FMCG sektori müügitöö kogemus;
  • põhiliste arvutiprogrammide kasutamine heal tasemel;
  • orienteerumine digiturunduses;
  • inglise keele oskus heal tasemel;
  • lai silmaring, tugev müügitöös, suudad pidada edukaid läbirääkimisi erinevate riikide tootjate ja kohalike jaekettide ostujuhtidega;
  • juhiloa olemasolu.

KASUKS TULEB:

  • hulgi- või jaekaubandusettevõttes töötamise kogemus.

PAKUME:

  • olulist rolli oma ala tippmeeskonnas;
  • konkurentsivõimelist kompensatsioonisüsteemi;
  • toredaid ja toetavaid kolleege ja
  • kaasaegset merevaatega kontorit.