LAOJUHATAJAT

TÖÖÜLESANDED:

  • ladustus- ja jaotustegevuse kavandamine, juhtimine ja koordineerimine;
  • kaupade liikumise tagamine;
  • aruannete jm laodokumentatsiooni nõuetekohane vormistamine;
  • laoarvestusprogrammi haldamine;
  • oma alluvuses olevatele töötajatele (kuni 10 alluvat) eesmärkide püstitamine ja töö korraldamine ning organiseerimine;
  • inventuuride õigeaegne korraldamine ja kontroll.

NÕUDMISED:

  • kesk- või kõrgharidus;
  • varasem meeskonna juhtimise kogemus;
  • valmisolek meeskonnatööks;
  • aktiivsus ja organiseerimisvõime;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, vene ja/või inglise keele oskus kesktasemel;
  • hea arvuti kasutamise oskus.

KASUKS TULEB:

  • eelnev laotöö kogemus;
  • tõstukijuhtimise kogemus.

PAKUME:

  • motiveerivat töötasu;
  • toetavat ja asjatundlikku meeskonda, ametialast väljaõpet;
  • ühisüritusi ja koolitusi;
  • omatöötaja soodustusi.

Töö asukoht: Võru