Otsime oma kliendi ettevõttesse Võrus

KVALITEEDIJUHTI

TÖÖÜLESANDED:

  • kvaliteedinäidiste haldamine ja nõuetekohase ladustamise tagamine;
  • valmistoodangu kvaliteedi hindamine vastavalt kinnitatud standarditele;
  • toodete igapäevaste degustatsioonide korraldamine ja tulemuste fikseerimine ja
  • tootmisprotsessi parameetrite mõõdistamine ja seiredokumentatsiooni kontrollimine ning andmete töötlemine.

NÕUDMISED:

  • kohusetundlik ja positiivne suhtumine;
  • täpsus ja tähelepanelikkus tööülesannete täitmisel ja
  • eelnev töö- või praktikakogemus toiduainetetööstuses.

KASUKS TULEB:

  • varasem sama valdkonna töökogemus.

PAKUME:

  • täistööaega E–R;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • omatöötaja soodustusi;
  • konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu;
  • väljaõpet kohapeal kogenud kolleegi kõrval ja
  • võimalust töötada kiiresti arenevas, edukas ning Baltikumi ühes suurimas tootmisettevõttes.