KVALITEEDI- JA ARENDUSJUHTI

TÖÖÜLESANDED:

  • ISO kvaliteedisüsteemi käigushoidmine ja arendamine;
  • kliendipretensioonide lahendamine;
  • tootearenduse projektide algatamine ja elluviimine;
  • tootmise tehnilise arengu tagamine.

NÕUDMISED:

  • Tehniline kõrgharidus (mehaanikainsener);
  • ISO kvaliteedisüsteemi tundmine;
  • inseneriprogrammi Solid Edge kasutamisoskus;
  • meeskonnas töötamise ja projektijuhtimise oskus;
  • inglise keele oskus;
  • isikliku sõiduauto olemasolu.

  • Arendusspetsialisti, inseneri või kvaliteediinseneri varasem töökogemus;
  • Solid Edge joonestusprogrammi kasutuskogemus;
  • tugevusarvutuste tegemise kogemus.

PAKUME:

  • Karjäärivõimalust, ametikoht kuulub ettevõtte juhtgrupi koosseisu;
  • arendavat ja huvitavat tööd;
  • kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid;
  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • erialamessidel ja koolitustel osalemise võimalust.