IT KASUTAJATUGE

TÖÖÜLESANDED:

  • töökogemus IT kasutajatoe helpdeskis;
  • spetsialisti tasemel teadmised arvutitöökohtade operatsioonisüsteemidest (peamiselt Windows 10);
  • elementaarsed teadmised arvutivõrkudest;
  • kontoritarkvara (MS Office ja/või Google Docs) rakenduste ja spetsiaaltarkvara kasutajate juhendamine;
  • Active Directory ja pilveteenustes (nt Microsoft365, Google Docs jms) kasutajate haldamine;
  • mobiilseadmete haldusega seotud küsimuste lahendamine.

NÕUDMISED:

  • hea suhtlemisoskus ja organiseerimisvõime;
  • eesti ja inglise keele oskus suhtlustasandil;
  • oskus näha takistuste asemel probleemidele lahendusi;
  • kõrge enesedistsipliin ja harjumus alustatu lõpuni viia;
  • positiivne eluhoiak ja hea suhtlemisoskus;
  • suudad jääda rahulikuks ja viisakaks kui lõppkasutajal on “kassipilt töölaualt kadunud” probleemid esmatähtsad;
  • ja üleüldse ….oled meeldiv kolleeg.

KASUKS TULEB:

  • varasem töökogemus IT kasutajatoe spetsialistina.

PAKUME:

  • motiveerivat töö- ja tulemustasu;
  • koolitusi ja arenguvõimalusi;
  • põnevaid väljakutseid uute IT tehnoloogiate juurutamisel;
  • koostööd Eesti juhtivate ettevõtete ja asutustega ning maailma suurimate IT ettevõtetega;
  • sõbralikku ja hästi toimivat meeskonda.

Tööle asumise koht: Tartu