Otsime oma kliendi ehitusettevõttesse

EELARVESTAJAT

TÖÖÜLESANDED:

  • Hankedokumentatsioonidega tutvumine ja analüüsimine;
  • Hinnapäringute koostamine alltöövõtjatele ja tarnijatele;
  • Objektide maksumuse eelarvestamine spetsiaalses programmis (ettevõttepoolne koolitus);
  • Hankedokumentatsiooni koostamine.

NÕUDMISED:

  • Kõrgharidus või erialane haridus;
  • Kogemus ehitusvaldkonna eelarvestamise ja/või objektijuhina, objektiinsenerina, projekteerijana;
  • Ehitustehnoloogia ja hoonete tehnosüsteemide tundmine;
  • Eesti keele oskus kõnes ja kirjas (inglise ja vene keele oskus tuleb kasuks);
  • Kohusetundlikkus, põhjalikkus, täpsus ja iseseisvus tööülesannete täitmisel;
  • Huvi projektide eelarvestamise vastu.

KASUKS TULEB:

  • Varasem sama valdkonna töökogemus.

PAKUME:

  • Motiveerivat töötasu;
  • Väljakutset nii tööülesannetes kui karjääris;
  • Paindlikku tööaega;
  • Kaasaegset moodsat kontorit hiljuti valminud hoones;
  • Arvutit ja kogu vajaminevat tarkvara;
  • Täiendkoolitusi vastavalt vajadusele.