EELARVESTAJAT (EHITUS)

TÖÖÜLESANDED:

  • hankedokumentatsioonidega tutvumine ja analüüsimine;
  • hinnapäringute koostamine alltöövõtjatele ja tarnijatele;
  • objektide maksumuse eelarvestamine spetsiaalses programmis (ettevõttepoolne koolitus);
  • hankedokumentatsiooni koostamine.

NÕUDMISED:

  • kõrgharidus või erialane haridus;
  • kogemus ehitusvaldkonna eelarvestamise ja/või objektijuhina, objektiinsenerina, projekteerijana;
  • ehitustehnoloogia ja hoonete tehnosüsteemide tundmine;
  • eesti keele oskus kõnes ja kirjas (inglise ja vene keele oskus tuleb kasuks);
  • kohusetundlikkus, põhjalikkus, täpsus ja iseseisvus tööülesannete täitmisel;
  • huvi projektide eelarvestamise vastu.

KASUKS TULEB:

  • varasem töökogemus samas valdkonnas.

PAKUME:

  • motiveerivat töötasu;
  • väljakutset nii tööülesannetes kui karjääris;
  • paindlikku tööaega;
  • kaasaegset moodsat kontorit hiljuti valminud hoones;
  • arvutit ja kogu vajaminevat tarkvara;
  • täiendkoolitusi vastavalt vajadusele.

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel