DIGITURUNDUSE SPETSIALISTI

TÖÖÜLESANDED:

  • tooteportfelli kuuluvate erinevate kaubamärkide sotsiaalmeedia strateegiate loomine, elluviimine ja analüüsimine;
  • igapäevane tegevus eeldab valmisolekut tihedaks meeskonnatööks brändijuhtidega;
  • võimalus töötada huvitavate rahvusvaheliste kaubamärkidega.

NÕUDMISED:

  • eelnev sotsiaalmeedia halduse ja turunduse kogemus;
  • väga hea suuline ja kirjalik suhtlemis- ja eneseväljendusoskus;
  • orienteerud suurepäraselt digiturundusmaastikul (Business Manager igapäevane kasutamine, Analytics, Ads Manager, SEO);
  • suurepärane suuline ja kirjalik eesti ja inglise keele oskus.
  • Varasem sama valdkonna töökogemus ja mõne kujundusprogrammi kasutamisoskus tuleb kasuks.

PAKUME:

  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • eneseteostus- ja arenguvõimalusi;
  • erialaseid koolitusvõimalusi;
  • toetavat ja sõbralikku kollektiivi.