DIGITEENUSTE MÜÜGIJUHTI

TÖÖÜLESANDED:

  • Aitad seada ja ellu viia müügieesmärke;
  • Osaled laienemise tegevustes (uued teenused, uued turud, partnerid jms);
  • Aitad koostada hinnapakkumisi, hallata lepinguid ja ei pelga detaile ning “asjaajamist”;
  • Haldad erinevaid sotsiaalmeedia tegevusi (valdkonna gruppides osalemine, kliendikohtumised, videokõned jms);
  • Vastad päringutele, leiad ise aktiivselt uusi müügivõimalusi, aitad koostada strateegiaid püsilepingute loomiseks nii olemasolevate kui uute klientidega.

NÕUDMISED:

  • Digiteenuste ja turunduse valdkonna tundmine;
  • Vähemalt paariaastane müügitöö kogemus;
  • Otsustamisjulgus ja saavutusvajadus;
  • Oled innukas käivitaja ja asjade lõpule viija;
  • Oled suurepärane läbirääkija ja organiseerija.

KASUKS TULEB:

  • Kasvustrateegiate loomise kogemus;
  • Hea planeerimisoskus;
  • Avatus ja suurepärane suhtlemisoskus;
  • Varasem kogemus klientide äritegevuse toetamisel.

PAKUME:

  • Tähendusrikast tööd ja toetust ambitsioonikusele;
  • Ühtsete eesmärkide nimel töötavat meeskonda;
  • Tühjadest regulatsioonidest vaba töökeskkonda;
  • Põhipalka ja tulemustasu.