ÄRIJUHTI/IT VÄRBAJAT

TÖÖÜLESANDED:

  • ärijuhina vastutad erinevate tegevuste eest, sh kliendisuhted, meeskonna juhtimine, planeerimine ja aruandlus;
  • IT värbajana on kõige olulisem ülesanne leida klientide vajadustele vastavad IT-eksperdid;
  • kohandad protsesse, osaled turundusalgatustes, juhid müüki ja suunad kõiki toiminguid eesmärkide kasumlikkuse saavutamiseks;
  • esindad Eesti filiaali ettevõtte juhtkonna koosseisus.

NÕUDMISED:

  • värbamiskogemus IT-sektoris;
  • juhtimiskogemus;
  • ärikeskne mõtteviis ja oskus tegevusi analüüsida, planeerida, strateegiat kujundada ja juhtida;
  • oskus leida klientide jaoks vajalikud talendid;
  • võime pakkuda suurepärast kliendikogemust;
  • head inimeste juhtimisoskused;
  • tugevad suhtlemis-, ajajuhtimis- ja organiseerimisoskused;
  • asjakohane ülikooli või kolledži diplom;
  • ladus eesti ja inglise keele oskus;
  • ambitsioonikus ja saavutustahe;
  • väärtustame võimet suhelda, inspireerida ja mõjutada (ka sotsiaalmeedias).

PAKUME:

  • suurkorporatsiooni tuge erinevate tegevuste elluviimisel;
  • konkurentsivõimelist töötasu ja tervishoiualaseid hüvesid;
  • erinevaid koolitusi ja oskuste arendamise võimalusi;
  • põnevaid üritusi ja huviklubisid;
  • esmaklassilisi töövahendeid ja kaugtöö võimalust.