Otsime oma kliendi ettevõttesse

ÄRIARENDUSJUHTI

TÖÖÜLESANDED:

  • äriarendustegevused olemasolevate ja uute klientide suunal (digitaalne müügiarendus);
  • korporatsioonistrateegiast tulenevate kvaliteedinõuete järgimine teenuse osutamisel;
  • piirkondlikud müügitegevused koostöös teiste piirkondade äriarendusjuhtidega;
  • klientide suunamine kasutama innovatiivseid veebilahendusi;
  • suurepärane võimalus teha koostööd multikultuurses multikanalite keskkonnas erinevate koostööpartneritega.

NÕUDMISED:

  • suurepärane suhtleja, sotsiaalselt intelligentne, võitja mentaliteediga;
  • varasema otsemüügikogemusega;
  • kogemus CRM-tarkvara kasutamisel;
  • arusaamine kasumlikust müügist, konkreetse müügi marginaalist ja allahindluspoliitikast;
  • heade oskustega läbirääkija oluliste lepingute sõlmimiseks, vajalik äriline taiplikkus ja numbriline võimekus;
  • algatusvõimeline, iseseisva töövõimega;
  • analüütiline, oskus tõlgendada finants- ja müügiandmeid;
  • kliendikeskse suhtumisega, paindlik;
  • inglise, eesti ja vene keele vaba valdamine.

KASUKS TULEB:

  • tehnikaalased teadmised, elektroonikavaldkonna taust;
  • müügitöökogemus elektroonikavaldkonnas;
  • teadmised kõrgetasemelisest teenuse osutamisest;
  • B2B veebi- ja e-äri kogemus;
  • tõestatud müügiläbirääkimiste pädevus strateegiliste suurklientidega.

PAKUME:

  • kaugtöövõimalust ja kõiki vajalikke töövahendeid;
  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • boonustasude süsteemi;
  • rahvusvahelist töökeskkonda (kolleege ja koostööpartnereid).

Kandideerimine: saada oma CV aadressile viivi@cvagent.ee

Lisainfo: telefonil 509 9241

Avaldamise kuupäev: 31.03.2021