ÄRIARENDUSE- JA ONLINE-MÜÜGI SPETSIALISTI

TÖÖÜLESANDED:

  • Digitaalne müügiarendus olemasolevate ja uute klientide suunal;
  • Sissetuleva müügiga tegelemine;
  • Korporatsioonistrateegiast tulenevate kvaliteedinõuete järgimine teenuse osutamisel;
  • Piirkondlikud müügitegevused koostöös teiste piirkondade äriarendusjuhtidega;
  • Klientide proaktiivne suunamine kasutama innovatiivseid veebilahendusi;
  • Suurepärane võimalus teha koostööd multikultuurses multikanalite keskkonnas erinevate koostööpartneritega.

NÕUDMISED:

  • Suurepärane suhtleja, sotsiaalselt intelligentne, saavutustele orienteeritud;
  • Varasema, vähemalt 2+ aastase otsemüügikogemusega;
  • Kogemus CRM-tarkvara kasutamisel;
  • Arusaamine kasumlikust müügist, konkreetse müügi marginaalist ja allahindluspoliitikast;
  • Heade oskustega läbirääkija oluliste lepingute sõlmimiseks, vajalik äriline taiplikkus ja numbriline võimekus;
  • Algatusvõimeline, iseseisva töövõimega;
  • Analüütiline, oskus tõlgendada finants-ja müügiandmeid;
  • Kliendikeskse suhtumisega, paindlik;
  • Inglise, eesti ja vene keele vaba valdamine.

KASUKS TULEB:

  • Tehnikaalased teadmised, elektroonikavaldkonna taust;
  • Müügitöökogemus tehnika ja/või elektroonikavaldkonnas;
  • Teadmised kõrgetasemelisest teenuse osutamisest;
  • B2B veebi-ja e-äri kogemus;
  • Tõestatud müügiläbirääkimiste pädevus strateegiliste suurklientidega.

PAKUME:

  • Kaugtöövõimalust (100% kodukontorit) ja kõiki vajalikke töövahendeid;
  • Konkurentsivõimelist töötasu, boonustasude süsteemi;
  • Rahvusvahelist töökeskkonda (kolleege ja koostööpartnereid);
  • Eneseteostusvõimalust rahvusvahelises ettevõttes.