Otsime oma kliendi ettevõttesse MÜÜGISEKRETÄRI.

TÖÖÜLESANDED:

  • Müügitellimuste ja -arvete koostamine ning arhiveerimine
  • Müügiaruannete koostamine
  • Ettevõttesisese info liikumise korraldamine
  • Andmete sisestamine raamatupidamis- ja kliendihaldustarkvarasse
  • Jooksev suhtlemine klientidega sh tellimuste käigu jälgimine ja garantiiprobleemide lahendamine
  • Veose dokumentide vormistamine ja vedude korraldamine
  • Veokulude igakordne arvestamine ja optimaalse transpordiviisi, -vahendite ja marsruudi leidmine
  • Saadetiste, dokumentatsiooni ja info sujuva liikumise tagamine saatjalt tellijani

NÕUDMISED:

  • Keskharidus
  • Eesti, vene ja inglise keele oskus
  • Hea arvutikasutusoskus (Windows, MS Word, MS Excel)
  • Analüüsi- ja üldistusvõime
  • Hea eneseväljendusoskus nii kõnes kui kirjas
  • Järjekindlus, korrektsus, hea pingetaluvus
  • Organiseerimis- ja koordineerimisoskus

KASUKS TULEB:

  • Varasem müügisekretärina töötamise kogemus

PAKUME:

  • Rõõmsat ja toetavat meeskonda
  • Arendavat ja huvitavat tööd
  • Kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel
Kandideerimine: saada oma CV aadressile viivi@cvagent.ee
Lisainfo: telefonil 509 9241

Avaldamise kuupäev: 24.09.2019