Otsime oma kliendi ettevõttesse MÜÜGIESINDAJAT, kelle peamiseks tööülesandeks on kindlustada ettevõtte strateegiliste eesmärkide saavutamine läbi eduka kliendisuhtluse.

TÖÖÜLESANDED:

  • Olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine;
  • Eelmiste perioodide müügianalüüsi teostamine;
  • Järgnevate perioodide müükide planeerimine;
  • Toodete väljapanekute monitoorimine;
  • Kliendiregistri pidamine, täiendamine ja ajakohastamine;
  • Klientide tellimuste vormistamine ja täitmisele suunamine;
  • Uute toodete kampaaniate planeerimisel osalemine;
  • Osalemine arendusgrupi töös.

NÕUDMISED:

  • Vähemalt keskharidus;
  • Eesti, vene ja inglise keele oskus;
  • Hea arvutikasutusoskus (Windows, MS Word, MS Excel);
  • Analüüsi-ja planeerimisvõime, korrektsus, organiseerimis- ja koordineerimisoskus, enesekehtestamisvõime, positiivne eluhoiak;
  • B-kategooria sõiduki juhtimisõigus.

KASUKS TULEB:

  • Varasem müügisesindajana töötamise kogemus.

PAKUME:

  • Rõõmsat ja toetavat meeskonda;
  • Arendavat ja huvitavat tööd;
  • Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid;
  • Konkurentsivõimelist töötasu;
  • Ametiautot.

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel
Kandideerimine: saada oma CV aadressile viivi@cvagent.ee
Lisainfo: telefonil 509 9241

Avaldamise kuupäev: 22.03.2019