Otsime oma kliendi ettevõttesse KVALITEEDI- JA ARENDUSJUHTI.

TÖÖÜLESANDED:

  • Tootmise arenduseprojektide juhtimine;
  • Kvaliteedisüsteemi juhtimine- ja arendamine;
  • Ettevõtte juhtgrupi töös osalemine.

NÕUDMISED:

  • Vähemalt keskharidus;
  • Eesti, vene ja inglise keele oskus;
  • Hea arvutikasutusoskus (Windows, MS Word, MS Excel);
  • Analüüsi- ja üldistusvõime, hea eneseväljendusoskus nii kõnes kui kirjas, järjekindlus, korrektsus, hea pingetaluvus, organiseerimis- ja koordineerimisoskus, enesekehtestamisvõime, positiivne eluhoiak.

KASUKS TULEB:

  • Varasem sama valdkonna töökogemus;
  • Solid Edge joonestusprogrammi kasutuskogemus;
  • Eriharidus tehnikavaldkonnas.

PAKUME:

  • Rõõmsat ja toetavat meeskonda;
  • Arendavat ja huvitavat tööd;
  • Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid;
  • Konkurentsivõimelist töötasu.

Asukoht: Harjumaa, 30 km Tallinnast
Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel