GOOGLE’I REKLAAMIDE SPETSIALISTI

TÖÖÜLESANDED:

  • Hakkad looma, seadistama ja haldama Google reklaamkontosid;
  • Hakkad looma atraktiivset sisu Google otsingu- ja displeireklaamidele;
  • Hakkad hindama oma töömahtu ning järgima lubatud tähtaegu;
  • Hakkad osalema kliendikohtumistel ja genereerima põnevaid turundusideid;
  • Hakkad osalema koolitustel ja meeskonnaüritustel.

NÕUDMISED:

  • Sul on varasem reklaamide loomise ja haldamise kogemus Google keskkonnas;
  • Omad suurepärast keelevaistu ning oskad end suurepäraselt väljendada;
  • Oled tulemustele orienteeritud, proaktiivne, vastutustundlik ja loov;
  • Oled iseseisev, oskad seada prioriteete, planeerida efektiivselt aega ning pead kinni tähtaegadest.

  • Varasem töökogemus digiturundajana mõnes suuremas rahvusvahelises ettevõttes;
  • Oled kogenud Google teenuste kasutaja ja tahaksid saada veelgi paremaks.

PAKUME:

  • Tähendusrikast tööd ja rohelist tuld Sinu ambitsioonikatele lahendustele;
  • Ühtsete eesmärkide nimel töötavat meeskonda;
  • Tühjadest regulatsioonidest vaba töökeskkonda;
  • Põhipalka, tulemustasu ja soodustusi.