Otsime oma rahvusvahelise kliendi ettevõttesse SERVERI- JA VÕRGUTEENUSTE ADMINISTRAATORIT (prioriteediga võrguteenustel).

TÖÖÜLESANDED:

  • Tulemüüride seadistamine ja haldamine
  • Switchide seadistamine ja haldamine
  • Traadita võrkude seadistamine ja haldamine
  • Windows Server baasteenused (AD, DNS, DHCP, failiserver jms)
  • Microsoft Exchange Server ja Exchange Online
  • Virtualiseerimisplatvormid (VMWare, Hyper -V jms)
  • Andmekeskuse riistvara lahendused (serverid ja kettamassiivid)

NÕUDMISED:

  • Varasem töökogemus serverite ja/või võrguteenuste administraatorina
  • Vähemalt keskharidus
  • Suurepärane eesti-ja inglise keele oskus
  • Huvi täiendada end uute tehnoloogiate vallas
  • Positiivne hoiak ja suurepärane suhtlemisoskus
  • Iseseisvus ja aktiivsus
  • Kiire ja professionaalne probleemide lahendamise oskus
  • Soovi osaleda müügiprotsessis ja lahenduste planeerimises

KASUKS TULEB:

  • Erialane haridus ja/või täienduskursused
  • Erialased sertifikaadid
  • Microsoft Azure ja/või AWS teenuste tundmine
  • Linux serveri teenuste tundmine
  • Töökogemus (Cisco, HPE, Sophos, Checkpoint) tehnoloogiatega
  • Teadmised andmekeskusest ja nende integratsioonist erinevate lahendustega

PAKUME:

  • Võimalust saada osa kasvavast ja innovaatilisest ärivaldkonnast
  • Motiveerivat töö- ja tulemustasu
  • Paindlikku ja tulemustele orienteeritud töökeskkonda
  • Koostööd Eesti ettevõtete esindajatega ning IT koostööpartneritega üle maailma
  • Asjalikku ja koostöövalmis meeskonda
  • Erialaseid koolitusi

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel