MEIE LUGU

Värbajatena oleme personaliotsingu valdkonnas praktiseerinud juba üle 15 aasta. Selle aja jooksul on meil olnud võimalus kogeda erinevaid väljakutseid. Majanduskriisi ajal asendusid ettevõtetes värbamised pigem koondamistega, kusjuures majanduskriisi möödudes tuli tööjõuturu tõusule kiiresti reageerida, läbi mõelda strateegia, ajaga kaasa minna ning uusi värbamismeetodeid kasutusele võtta. Tänases edukas majanduskeskkonnas tegutsevad kõik tihedas konkurentsis, kus vastupidiselt majanduskriisi aegsele olukorrale on tekkinud hoopiski töötajate puudus. See omakorda tähendab, et personaliotsingu firmadel tuleb tegutseda targalt ning läbimõeldult.

Lubame, et anname endast igas mõttes parima: kasutame efektiivseid värbamiskanaleid ja -meetodeid ja leiame Sinu meeskonda õiged inimesed, kes aitavad seatud eesmärke saavutada.

 

Mina olen Viivi ja olen ettevõtte CVAgent Partner. Osalen värbamisprotsessis alates päringutele vastamisest ja kliendi vajaduste analüüsist kuni lõppvooru kandidaatide valikuni välja. Olulise osa minu pikaajalisest värbamis- ja personalijuhina töötamise kogemusest moodustab koostöö rahvusvaheliste suurettevõtetega, oma valdkonna tippudega nii müügi ja turunduse,  tootmise juhtimise,  klienditeeninduse ja assisteerimise kui ka elektroonika ja infotehnoloogia valdkonnas. Olen olnud osaline mitme tootmisettevõtte meeskonna komplekteerimisel Eesti erinevates piirkondades. Rahvusvahelise tööjõu Skandinaaviast Eestisse toomine  on olnud minu jaoks väga  põnev väljakutse.

Olen omandanud bakalaureusekraadi rahvusvahelises ärijuhtimises, magistrikraadi sotsioloogias ning samuti on läbitud sotsioloogia doktorantuuri õppekava. Olen kuulunud ja kuulun jätkuvalt mitmete rahvusvaheliste uurimismeeskondade koosseisu. Olen läbinud karjäärinõustamise koolituse, samuti olen litsenseeritud Tripodi testide läbiviija. 

Tervislik toitumine ja sportimine on minu elustiili lahutamatud osad.

Suhtlen eesti, inglise, vene ja soome keeles.