MEIE LUGU

Värbajatena oleme personaliotsingu valdkonnas praktiseerinud üle kümne aasta. Selle aja jooksul on meil olnud võimalus kogeda erinevaid väljakutseid. Majanduskriisi ajal asendusid ettevõtetes värbamised pigem koondamistega, kusjuures majanduskriisi möödudes tuli tööjõuturu tõusule kiiresti reageerida, edasine strateegia läbi mõelda, ajaga kaasa minna ning uusi värbamismeetodeid kasutusele võtta. Tänases edukas majanduskeskkonnas tegutseme tihedas konkurentsis, kus vastupidiselt majanduskriisi aegsele olukorrale on tekkinud hoopiski töötajate puudus. See omakorda tähendab, et personaliotsingu firmadel tuleb tegutseda targalt ning läbimõeldult.

Meiega võite olla kindlad, et teeme õigeid asju, kasutame efektiivseid värbamiskanaleid ja -meetodeid ning leiame teie meeskonda just need inimesed, kes aitavad teil seatud eesmärke saavutada.

 

Mina olen Viivi ja olen ettevõtte CVAgent Partner. Osalen värbamisprotsessis alates päringutele vastamisest ja kliendi vajaduste analüüsist kuni lõppvooru kandidaatide valikuni välja. Olulise osa minu pikaajalisest värbamis- ja personalijuhina töötamise kogemusest moodustab koostöö rahvusvaheliste suurettevõtetega, oma valdkonna tippudega nii müügi ja turunduse,  tootmise juhtimise,  klienditeeninduse ja assisteerimise kui ka  elektroonika ja infotehnoloogia valdkonnas. Olen olnud osaline mitme tootmisettevõtte meeskonna komplekteerimisel Eesti erinevates piirkondades. Rahvusvahelise tööjõu Skandinaaviast Eestisse toomine  on olnud minu jaoks väga  põnev väljakutse.

Olen omandanud bakalaureusekraadi rahvusvahelises ärijuhtimises, magistrikraadi sotsioloogias ning läbitud on sotsioloogia doktorantuuri õppekava. Olen kuulunud ja kuulun jätkuvalt mitmete rahvusvaheliste uurimismeeskondade koosseisu.

Tervislik toitumine ning sportimine on minu elustiil.

Suhtlen eesti, inglise, vene ja soome keeles.